Zespół Szkół Specjalnych w Łomży

Biuletyn Informacji Publicznej

Klauzule informacyjne

klauzule informacyjne

KLAUZULE INFORMACYJNE

 

Klauzula informacyjna dla pracowników:

Zgodnie z art. 24 ust.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2015, poz. 2135 ze zm.) Zespół Szkół Specjalnych w Łomży,  informuje że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zespół Szkół Specjalnych w Łomży,    ul. Nowogrodzka 4,  18-400 Łomża.

2. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu zatrudnienia    i wypełniania obowiązków wynikających z Kodeksu Pracy oraz innych ustaw.

3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

4. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe,    a w pozostałym zakresie dobrowolne.

 

 

Klauzula informacyjna dla umów zlecenia, o dzieło oraz/lub z osobami fizycznymi prowadzącymi własną działalność gospodarczą:

Zgodnie z art. 24 ust.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2015, poz. 2135 ze zm.) Zespół Szkół Specjalnych w Łomży,  informuje że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zespół Szkół Specjalnych w Łomży,    ul. Nowogrodzka 4, 18-400 Łomża.

2. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu realizacji umowy zlecenia,                  o dzieło oraz/lub z osobami fizycznymi prowadzącymi własną działalność gospodarczą.

3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

4. Podanie danych w zakresie niezbędnym do realizacji zawartych umów oraz prowadzenia rozliczeń między stronami jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

 

 

Klauzula informacyjna dla osób uczestniczących w /konsultacjach /promocjach / konkursach:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  Zespół Szkół Specjalnych w Łomży,                 ul. Nowogrodzka 4,  18-400 Łomża.

2. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu realizacji obsługi promocji oraz /lub konsultacji, konkursów.

3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

4. Podanie danych w zakresie niezbędnym do realizacji celów określonych w ust. 2 jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

 

 

Klauzula informacyjna rodziców/kontrahentów oraz przyszłych klientów:

Zgodnie z art. 24 ust.1 i art.32 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2015, poz. 2135 ze zm.) Zespół Szkół Specjalnych w Łomży,  informuje że:

 

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zespół Szkół Specjalnych w Łomży,                   ul. Nowogrodzka 4,  18-400 Łomża.

2. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu przedstawienia ofert, świadczenia usług, prawidłowej realizacji umowy, obsługi gwarancyjnej                i pogwarancyjnej, obsługi reklamacji, obsługi promocji, obsługi programów partnerskich.

3. Dane osobowe pozyskiwane są bezpośrednio od rodziców, kontrahentów oraz potencjalnych klientów, jak i ze źródeł ogólnodostępnych.

4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

5. Podanie danych w zakresie niezbędnym do realizacji celów określonych w ust. 2 jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

 

 

 

Data powstania: środa, 18 paź 2017 09:32
Data opublikowania: środa, 18 paź 2017 09:49
Opublikował(a): Nitkowska Justyna
Zaakceptował(a): Nitkowska Justyna
Artykuł był czytany: 2805 razy